MÖBLER / Bord / Satsbord 9144172
nr 914 4172
Satsbord
3 delar, Italien
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 september 2014
kl 19:02:38
200 kr
200 kr
250 kr
300 kr
400 kr
500 kr
6
700 kr
6
900 kr
Satsbord
Kondition: slitage, skador
nr 914 4172
Satsbord
3 delar, Italien
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 1.000 kr |
måndag 29 september 2014 |